fbpx

Sürme Sineklik

Renk Seçenekleri

İstanbul Sürme Sineklik

Sürme Sineklik Nedir?

Sürme sineklik, raylı sineklik veya kaydırmalı sineklik olarak da anılır. Sürme sineklikler dar olan kapı veya pencerelerde tercih edilir. Tek kanat ya da eni geniş alanlarda çift kanat sürme sineklik olarak kullanılabilir. Sürme sineklikler pencerelerin veya kapıların açık olduğu zamanlarda uçan hayvanların, böceklerin veya pisliklerin içeriye girmesini engeller. Sürme sineklik sistemi, bu tür haşereleri mekanlardan uzak tutmak için kullanılan ilaçlar veya kimyasal maddelerden çok daha sağlıklı ve uzun ömürlüdür. Tüm PVC doğrama, alüminyum veya ahşap pencerelerde kullanıma uygundur. Sürme sineklik malzemeleri, 23 mm boyutundaki alüminyum kasası ve özel fiberglas sineklik tülünden oluşmaktadır. Alüminyum kasalar renk seçenekleri ile beraber alıcıya sunulur. Sürme sineklik fiyatları üretimde kullanılan malzemelerin kalitesi ile ölçülür. Sürme sineklik fiyatları da monte edilecek yerin ölçüsüne göre değişiklik gösterir. Bizleri arayarak veya mail atarak sürme sineklik fiyat listesine ulaşabilirsiniz.

Sürme Sineklik Ölçüsü Nasıl Alınır?

Sinekliğin takılacağı kapı veya pencere kasanızı en ve boy olarak içten içe (contalardan) ölçünüz. Bu ölçülere hiçbir sayı eklemeden siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Sürme Sineklik Malzemeleri

Sürme sineklik malzemeleri, 23 mm boyutundaki alüminyum kasası ve özel fiberglas sineklik tülünden oluşmaktadır. Alüminyum kasalar renk seçenekleri ile beraber alıcıya sunulur.
  • Alüminyum kasa
  • Özel fiberlas sineklik tülü
  • Montajı için gerekli malzemeler

Sürme Sineklik Nasıl Kullanılır?

Sürme sineklik İstanbul içindeki bütün ilçelere sunduğumuz sürme sineklik montaj hizmeti ile veya ölçüsüne göre demonte olarak satın alabilirsiniz. Anadolu yakası ve Avrupa yakasındaki bütün ilçeler (Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu) sürme sineklik montaj hizmetimizden yararlanabilir. Demonte Sineklik olarak satın altığınız sürme sineklikleri ise telefondan sunduğumuz montaj yardımı hizmeti ve Youtube sayfamızdaki montaj videomuz ile kolayca montaj edebilirsiniz. Sürme sineklikleri raylı sistemi sayesinde istediğiniz konumda açık veya kapalı bir şekilde kullanabilirsiniz. Her türlü hava koşuluna karşı dayanıklı olan özel fiberglas tüllere sahiptir. Tek kanat ya da eni geniş alanlarda çift kanat sürme sineklik olarak tercih edilebilir. Şerifali’de bulunan, Dudullu, Ataşehir, Bostancı, Göztepe, Erenköy gibi semtlere çok yakın olan atölyemize gelerek çalışma ortamımızı ve sineklik üretimlerimizi inceleyebilirsiniz.

Sürme Sineklik Fiyatları

Sürme sineklik fiyatları sinek modelleri arasında uygun fiyatlı olanlardan biridir çünkü çok basit bir sisteme sahiptir. En ve boy olarak büyüklüğüne göre fiyatlar değişkenlik gösterebilir. Demonte olarak veya montaj hizmeti dahil ürün satın almak da fiyatları etkileyecektir. Hızlı fiyat teklifi almak ve sipariş vermek için sitemizde yer alan WhatsApp butonunu kullanabilir veya 05324997060 numaralı telefonu arayarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.