fbpx
stor sineklik ölçüsü nasıl alınır

Stor Sineklik Ölçüsü Nasıl Alınır?

Stor sineklikler genellikle ev ve iş yerlerinde görüntüyü kapatmak, sinek ve haşere girişini engellemek için kullanılır. Oldukça kullanışlı olan bu ürün hemen hemen her yerde kullanılması, şık tasarımı ve kullanışlı olması nedeniyle oldukça sık tercih edilmektedir. Yapacağınız stor sineklik seçimlerini fullsineklik.com üzerinden kolaylıkla yapabilir ve sipariş verebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ölçüleri almak ve bize iletmek olacak. Peki stor sineklik ölçüsü nasıl alınır? Gelin bu sorunun yanıtını hep birlikte bulalım;

Sinekliklerinizin pencere ve kapılara uygun olması oldukça önemlidir. Bu nedenle eğer bir mağazadan yaptırmıyorsanız ölçülerinizi kendiniz almanız gerekmektedir. Ölçüleri almak için yapmanız gereken ilk işlem pencereleri tamamen açmaktır. Ölçüler sabit kısımda kalan yerler üzerinden alınmalıdır. Bunun için sabit kısımlarda kalan lastik contalar arasındaki genişlik ve yüksekliğin tam ölçülmesi gerekmektedir. Ölçülere 8 cm eklenmesi gerekmektedir. Bu şekilde sinekliğiniz için ideal ölçüler ortaya çıkacaktır. Sitemizde size farklı sineklik profilleri sunulmaktadır. Bunların ölçüleri genellikle aynı yöntem ile alınmaktadır. Yapmanız gereken tek şey lastik contaları arasındaki genişliği ölçmektir. Bu sayede en ve boy ölçüleri tamamen elinizde olacaktır. Stor sinekliklerin farklı ölçü biçimleri bulunmaktadır. Pencerenizden alacağız ölçülere göre oldukça kolay bir şekilde aranan modeli bulabilirsiniz. Pencerenize en uygun modelleri bulmak ve destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Stor Sineklik Nerede Kullanılır?

Stor sineklik modelleri genellikle ev ve iş yerlerinde hem estetik bir görünüm hem de böcek ve haşerelerden korunma imkânı sunar. Stor sineklikler balkon camları, ofis içerisinde kullanan camlar, ev ve bahçe pencereleri gibi birçok alanda kolayca kullanabilir. Ofisler de ve evlerde mahremiyeti yüksek alanlar yaratmak için kolaylıkla kullanabileceğiniz bu stor perdeler temizliğinin kolaylığı sayesinde de oldukça sık tercih edilmektedir. Temizliği ve uzun ömürlü kullanımı ile size birçok avantaj sağlayacak olan bu modelleri incelemek için Full Sineklik’i ziyaret edebilir ve ev ve iş yerlerinize en uygun modelleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

Sitemizde sizlere sunulan sineklik modelleri şunlardır;

  • Kedi Sinekliği
  • Plise Sineklik
  • İçe Açılır Kapı Sinekliği
  • Menteşeli Kapı Sinekliği
  • Zip Perde
  • Hazır Sineklik
  • Sürgülü Sineklik
  • Panjur Sineklik
  • Menteşeli Sineklik
  • Stor Sineklik

Siz de sipariş vermek ve birbirinden farklı ürünlere yüksek kalitede sahip olmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.