fbpx
Sineklik Teli Nasıl Takılır

Sineklik Teli Nasıl Takılır?

Her geçen gün yaygınlaşan böcek ve sineklere karşı tam koruma sağlayan sineklikleri evinizde ve iş yerlerinizde kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Size en uygun olan modeli seçerek hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz.
Evinde sinekliği olan kişiler için uygun fiyatlı bir yenileme yöntemi bulunmaktadır. Yeni bir sineklik teli alarak eskisinin yerine kolay bir şekilde takabilirsiniz. Bu sayede herhangi bir masrafa girmeden oldukça ucuza yeni bir tele sahip olabilirsiniz. Siz de size en uygun sineklikleri ve malzemelerini bulmak için fullsineklik.com adresini ziyaret edebilir ve ihtiyacınız olan ürünleri bulabilirsiniz.
Full Sineklik’ten aldığınız telleri çerçevenize takmak için şu adımları izleyebilirsiniz;
1. Sinekliği yerinden çıkartarak düz bir alana yerleştirin
2. Ardından eski telin sabitlendiği fitili yerinden çıkartın.
3. Yeni teli çerçevenin üzerine yerleştirerek çıkarttığınız fitil ile birlikte sabitlemeye başlayın.
4. Sabitleme işlemini yavaş ve teli gererek yapın.
5. Tüm tel çerçeveye gergin bir şekilde yerleştikten sonra çerçeveyi yerine yerleştirebilirsiniz

Ev İçin En Uygun Sineklik Modelleri Hangileridir?

Böceklerden ve sineklerden uzak bir şekilde evinizin tadını çıkartmak isterseniz siz de farklı birçok sineklik çeşidinden yararlanabilirsiniz. Fullsineklik.com size şu seçenekleri sunar;
• Plise Sineklik
• Stor Sineklik
• Menteşeli Sineklik
• Panjur Sineklik
• Kedi Sinekliği
• Sürgülü Sineklik
• Hazır Sineklik
• Zip Perde
Evinde kedi bulunan kişilerin çoğunlukla tercih ettiği kedi sinekliği hem kedinizin düşmesini engeller hem de eve haşerelerin girmesinin önüne geçer. Siz de bu ürünü tercih ederek konforlu bir kullanıma sahip olabilirsiniz.
Sürgülü sineklik modeli genellikle balkon kapılarına kullanılmaktadır. Balkonun kapısının hem açık hem de sinek girmeyecek şekilde kullanmak isteyenler için birebirdir. Bu model özellikle yazlık tipi evlerde oldukça tercih edilir.
Siz de evinize sineklik arayışı içerisindeyseniz sitemizde size sunulan modellere göz atabilirsiniz. Bu modelleri sipariş vererek kolay bir şekilde uygulayabilirsiniz. Sitemiz üzerinden yaptığınız İstanbul içi alışverişlerde teslimat ve montaj ücretsiz olarak yapılmaktadır. Diğer şehirlerde yaşayan kişiler için tüm ürünler demonte olarak gönderilmektedir. Üstelik her ürün kolay bir kuruluma sahiptir. Siz de sitemizi inceleyerek aradığınız sineklik modelini bulabilirsiniz.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.