fbpx
Sineklik Teli Nasıl Değiştirilir

Sineklik Teli Nasıl Değiştirilir?

Evinizde ve işyerlerinizde kullandığınız sineklikle zamanla yıpranabilir. Bu yıpranma sonucunda hem böcek ve haşerelere karşı tam bir korunma sağlanmaz hem de görüntü kirliliği oluşur. Bu gibi durumların önüne geçmek için siz de sineklik telini değiştirebilirsiniz. Sinekliğinizin modeli nasıl olursa olsun Fullsineklik.com’da uygun bir sineklik teli bulabilirsiniz. Sineklik teli hakkında merak edilenleri sizler için bir araya getirdik;
Yıpranan tellerinizi değiştirmek için yeni bir tel almanız gerekmektedir. Öncelikle yapmanız gereken sinekliğinizi yerinden çıkartmak olmalıdır.
• Sinekliği yerinden çıkarttıktan sonra düz bir zemine yerleştirin.
• Sinekliğin etrafındaki silikonu çıkartın
• Kenarlardan bastırarak teli çıkartın.
• Ölçülerini aldığınız yeni teli sineklik çerçevesinin içine yerleştirin.
• Silikon yardımıyla çerçeveye sabitleyin ve fazla parçaları kesin
• Telin gergin olmasını sağlayın ve yerine yerleştirin
Oldukça kolay olan bu adımları takip ederek siz de yepyeni bir sinekliğe ulaşabilirsiniz. Sineklik teli satın almak için siz de sitemiz üzerinden size gereken ölçüleri girerek kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz 2 iş günü içerisinde size teslim edilmek üzere yola çıkacaktır.

Sineklik Teli Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Özellikle yaz aylarında oldukça fazla olan sinek ve böceklerden kurtulmak ve kolay bir koruma sağlamak için siz de sineklik satın alabilirsiniz. Sineklikler isterseniz pençelerde isterseniz balkon kapılarında kolaylıkla kullanılabilir. Fullsineklik.com adresinde sizi bekleyen birçok sineklik modeli ve sineklik malzemeleri bulunmaktadır. Size en uygun ürünleri bulabileceğiniz sitemizde kolay bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.
Sinekliğinizin telini değiştirmek için dikkat etmeniz gereken hususlar bulunmaktadır. Bunlar şöyle sıralanabilir;
• Sineklik modelinize uygun olan teli seçmeniz gerekmektedir. Genellikle her modelle uyum sağlayan ürünlerimizden birini seçerek tam koruma sağlayabilirsiniz.
• Sinekliğinize tel alırken en çok dikkat etmeniz gereken nokta ölçülerdir. Eski telinizi çıkartarak onun ölçülerini alabilir ya da çerçevenizin boyutundan 5-10 cm daha uzun olarak seçim yapabilirsiniz. Böylelikle hata yaptığınızda telafisi kolay olmaktadır.
Siz de uygun fiyata kaliteli ürünlere sahip olmak isterseniz sitemizde sizi bekleyen sineklik modellerine ve evinizdeki sineklikler için birçok malzemeye ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ölçülerinizi belirterek online ya da danışma hattı üzerinden sipariş vermek.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.