fbpx
Full Sineklik

Sıkça Sorulan Sorular

Şu anlık sadece İstanbul içinde tedarik ve montaj hizmeti veriyoruz ancak Türkiye’nin her yerine yollayabileceğimiz Demonte Sineklik hizmetimiz bulunuyor.

Sitemiz üzerinden istediğiniz sineklik modelini seçip aldığınız ölçüleri en ve boy olmak üzere giriyorsunuz. Fiyat çıktıktan sonra almaya karar verdiğiniz an randevu oluşturuyorsunuz ve sizinle iletişime geçiyoruz. İstanbul‘da yaşıyorsanız sizin seçtiğiniz bir günde evinize gelerek profesyonel bir ölçülendirme yapıyor ve siparişinizi işleme alıyoruz. İstanbul dışındaki müşterilerimiz Demonte Sineklik hizmetimizden yararlanabilir.

*Siparişinizi işleme aldıktan sonra üretim ve montaj için verdiğimiz süre ortalama 4 gündür.

Eğer ölçülendirme hakkında bir bilginiz varsa, ölçüyü doğru aldığınızdan ve montajı yapabileceğinizden eminseniz seçtiğiniz sinekliği girdiğiniz ölçülerde üretip Türkiye’nin her yerine gönderim yapıyoruz.

*Bu hizmetimizden yararlanmak istediğiniz takdirde bizimle iletişime geçip destek almalısınız.

Ürettiğimiz tüm sineklik modelleri 2 yıl boyunca garanti kapsamındadır.

Yaptırmış olduğunuz ürünle ilgili bir sorun yaşarsanız veya kafanıza bir şey takılırsa iletişim formundan bize mail gönderebilir, Whatsapp üzerinden mesaj atabilir veya telefon numaramızdan bizi arayabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarımız sorununuzla hemen ilgilenecektir.

*Destek hizmetimiz satın aldığınız ürün ile sınırlıdır.

İstanbul’da yaşıyorsanız sizin seçtiğiniz bir günde evinize gelip profesyonel bir ölçülendirme yapıktan sonra siparişinizi işleme alıyoruz. Siparişinizi işleme aldıktan sonra üretim ve montaj için verdiğimiz süre ortalama 4 gündür.