fbpx

Plise Sineklik Modelleri

Plise (Akordiyon) Sineklik Nedir?

Ergonomik yapısı ve hoş görüntüsü sebebiyle diğer sineklik modellerine göre daha fazla tercih edilen plise sineklik, pencerelerin veya kapıların açık olduğu zamanlarda uçan hayvanların, böceklerin veya pisliklerin içeriye girmesini engeller. Plise sineklik modelleri, bu tür haşereleri mekanlardan uzak tutmak için kullanılan ilaçlar veya kimyasal maddelerden çok daha sağlıklı ve uzun ömürlüdür. Plise sineklikler, sineklik tülünün aşağıya doğru veya yana doğru açılıp kapanabilme özelliği ile diğer sineklik modellerine göre daha kolay bir kullanım sağlar. Eni geniş alanlarda uzun ömürlü ve dayanıklı olması için duble olarak üretilir. Tüm PVC doğrama, alüminyum veya ahşap pencerelerde kullanıma uygundur. Plise sineklik malzemeleri 23 mm boyutundaki alüminyum kasası ve özel fiberglas sineklik tülünden oluşmaktadır. Alüminyum kasalar renk seçenekleri ile beraber alıcıya sunulur.

Plise Sineklik Malzemeleri

23 mm alüminyum kasası ve özel fiberglas sineklik tülünden oluşmaktadır. Alüminyum kasalar renk seçenekleri ile beraber alıcıya sunulur.

  • Alüminyum kasa
  • Fiberglas sineklik tülü
  • Kenarlardan birleştirebilmek için köşe takozları

Duble Plise Sineklik

Plise Sineklik modelleri

Yatay Plise Sineklik

Plise Sineklik Ölçüsü Nasıl Alınır?

Plise sinekliğin takılacağı kapı veya pencere kasanızı en ve boy olarak içten içe (contalardan) ölçünüz. Bu ölçülere hiçbir sayı eklemeden siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Plise Sineklik Nasıl Kullanılır?

İstanbul plise sineklik bütün ilçelere sunduğumuz montaj hizmeti ile veya demonte olarak satın alabilirsiniz. Anadolu yakası ve Avrupa yakasındaki bütün ilçeler (Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu) plise sineklik montajı hizmetimizden yararlanabilir.

Demonte Sineklik olarak satın altığınız plise sineklikleri ise telefondan sunduğumuz montaj yardımı hizmeti ve Youtube sayfamızdaki montaj videomuz ile kolayca montaj edebilirsiniz. Plise sineklikleri, sineklik tülünün aşağıya doğru veya yana doğru açılıp kapanabilme özelliği ile istediğiniz ölçüde açık veya kapalı olacak şekilde kullanabilirsiniz. Özel olarak tasarlanan tüller, her türlü kava koşuluna karşı dayanıklıdır. Kullanım ömrünü uzatmak için pencere veya kapılarınızı açık tutmadığınız zamanlarda plise sineklikleri kapatabilirsiniz. Dikey, Yatay veya Duble olarak tercih edilebilir. Şerifali’de bulunan, Dudullu, Ataşehir, Bostancı, Göztepe, Erenköy gibi semtlere çok yakın olan atölyemize gelerek çalışma ortamımızı ve sineklik üretimlerimizi inceleyebilirsiniz.

Plise Sineklik Çeşitleri

Plise sineklik çeşitleri Dikey Plise Sineklik, Yatay Plise Sineklik ve Duble Plise Sineklik olarak üçe ayrılır. Dikey ve yatay plise sineklikler, genellikle ortalama boyuttaki pencereler ve kapılarda kullanılır. Aralarındaki fark ise dikey plise sinekliklerde sineklik tülü yukarı ve aşağı yönlü hareket ederken yatay plise sineklilerde sağa veya sola doğru hareket etmesidir. Duble plise sineklikler ise pencere boyutlarının çok büyük veya geniş olduğu alanlarda kullanılır. Ortalama ölçülere oranla geniş alanlarda plise sineklik sisteminin düzgün ve sağlıklı çalışabilmesi adına müşterilerimize duble sineklik sistemini öneriyoruz.

Plise Sineklik Fiyatları

Plise sineklik fiyatları diğer sineklik modellerine göre daha uygundur. En ve boy olarak büyüklüğüne veya duble olup olmamasına göre fiyatlar değişkenlik gösterebilir. Eni 1 metreden geniş olan plise sineklikler duble olarak üretilir. Demonte olarak veya montaj hizmeti dahil ürün satın almak da fiyatları etkileyecektir. Hızlı fiyat teklifi almak ve sipariş vermek için sitemizde yer alan WhatsApp butonunu kullanabilir veya 05324997060 numaralı telefonu arayarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.