fbpx

Menteşeli Sineklik Ölçüsü Nasıl Alınır?

Menteşeli sineklikler ev ve iş yerlerinde bulunan pencere ve kapılar için oldukça kullanışlı bir üründür. Dışa ya da içeri açılan bir sistem olması nedeniyle kolay kullanım imkânı sağlamaktadır. Bu ürünler giriş ve çıkışın çok olduğu yerlere yapılabilir. Hem uygun fiyatlı olması hem de sinek ve haşerelerin içeri girmesi sayesinde sık tercih edilmektedir. Menteşeli sineklik modelleri tüm PVC doğrama, alüminyum veya ahşap pencerelerde kullanıma uygundur. Siz de ev ve iş yerlerinize bu sineklik modelini almak isterseniz yapmanız gereken tek şey ölçüleri almak. Peki menteşeli sineklik ölçüleri nasıl alınır? İşte merak edilen sorunun yanıtı;

İlk olarak kapı ya da pencerenizi tam olarak açmanız gerekmektedir. Ardından bir metre yardımıyla pencere ya da kapınızın kasasını en ve boy olarak içten içe (contalardan) ölçmeniz gerekmektedir. Çıkan sonuç menteşeli sineklik için oldukça uygundur. Diğer modellerdeki gibi sayı eklemeniz gerekmektedir. Aldığınız ölçüleri beğendiğiniz kasa rengine göre kolay bir şekilde sitemiz üzerinden belirterek sipariş verebilirsiniz.

Menteşeli sineklik fiyatları oldukça uygundur. Fiyatlar en ve boya göre değişkenlik göstermektedir. Ürünler siparişinizin ardından demonte olarak tarafınıza gönderilmektedir. Kurulum için Youtube sayfamızda videolar bulunmaktadır. Ayrıca bizi arayarak da kurulum hakkında bilgi alabilirsiniz.

Menteşeli Sineklik Nerelerde Kullanılır?

Sineklikler kapı ve pencerenin bulunduğu her yerde kolaylıkla kullanılabilir. En çok kullanılan alanlar şöyle sıralanabilir;

  • Ev balkon ve pencereleri
  • Evcil hayvan bulunan evler
  • Okul pencereleri
  • İş yerlerindeki kapı ve pencereler
  • İşletmeler

Sinekliklerin kolay bir şekilde takılması için sizlere danışma hizmeti verilmektedir. Aksesuarındaki değişiklikle beraber tak-çıkar modeline dönüşebilen menteşeli sinekliklerin özel tülleri her türlü hava koşuluna karşı dayanıklı olsa da kullanmadığınız zamanlarda çıkararak ömrünü uzatabilirsiniz. Bu modellerin temizliği de oldukça kolay bir şekilde yapılmaktadır. Ilık su, doğal deterjanlar kullanarak yıkayabilir ya da silebilirsiniz. Doğal deterjanlar tercih edilmesi önerilmektedir. Bunun en önemli sebebi kimyasalların menteşelere zarar verebilme ihtimalidir.

Siz de ev ve iş yerleriniz de birbirinden şık sineklik modelleri ile konforlu alanlar yaratmak isterseniz  Full Sineklik adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.