fbpx

Hakkımızda

8 farklı sineklik çeşidiyle hizmetinizdeyiz.

Yıllardır alüminyum ve PVC pencere sektöründe kazandığımız tecrübeleri gelişen çağ ve teknolojinin gereksinimlerine uyacak bir işe entegre etme hayaliyle 2021 yılında tecrübeli ekibimizle kurduğumuz fullsineklik.com’u, ilk etapta Türkiye’de sektöründeki öncü firmalar arasında, sonrasında ise dünyaya açılan başarılı bir firma olarak görmeyi planlıyoruz. Doğaya ve insana saygılı olma ilkesiyle yola çıktığımız bu yolda, en büyük hedefimiz ürettiğimiz yerli ve milli malları tüketiciye tüm şeffaflığıyla ulaştırabilmek ve tüketiciye maksimum faydayı sağlamaktır.

Sinekleri evden uzak tutmanın tek formülü kimyasal içerikler değildir. Sadece sinekler için değil, tüm zararlı haşereler için faydalanabileceğiniz pek çok sineklik modeli mevcut. Evinizin tipine ve ihtiyaçlarına uygun olarak seçip yılın dört mevsimi kullanabileceğiniz sineklik modelleri, kısa vadeli çözümlerle oyalanmak yerine uzun vadeye odaklanmanızı sağlayacak.

Üstelik bizden fiyat almak çok kolay! Tek yapmanız gereken, sitemizde istediğiniz ürünü seçip pencerenizin ölçüsünü almak ve aldığınız boyutları sitemize yüklemek. Sonrasında isterseniz direkt çevrimiçi olarak satın alabilir ya da almadan önce bizi arayarak ya da Whatsapp aracılığıyla bize danışabilirsiniz.

Oluşacak güvenli havalandırma ile sağlık ve konforunuza, temiz montaj hizmetimiz ile evinize, çevreye saygılı ürünlerimiz ile doğaya saygı duyuyoruz.

Dostça çözümlerle insanların, çocukların ve hayvanların hizmetindeyiz.