fbpx

Türkiye’den Almanya’ya Sineklik Siparişi

Küresel ısınma ile birlikte dünyada sıcaklıkların artması ve kanatlı hayvanların çoğalıp şehirlere yuva yapması nedeniyle son zamanlarda birçok evde kullanılmaya başlayan sineklik sistemleri, kolay kurulumu ve kullanımı ile insanların gözdesi olmuş durumda. Farklı amaçlara göre birçok türü olan ve insanların ev içerisindeki yaşamını kolaylaştıran sineklik sistemlerine duyulan talep Türkiye’de ve dünyada oldukça geniş. Fullsineklik olarak, insanlardan gelen bu yoğun talebi karşılamak için İstanbul’daki atölyemizde konsantre bir şekilde çalışıyor ve günden güne müşteri sayımızı genişletiyoruz. Türkiye’den her bölgeye satış yapan Fullsineklik, bilinenin aksine Avrupa’ya da satış yapıyor ve siparişlerini en çok Almanya, Hollanda, Avusturya, Belçika ve Fransa ülkelerinden alıyor.

Fullsineklik olarak başarımızın en büyük sırrını, alıcıların ölçüleri kendilerinin alması ve aynı şekilde ürünlerinin montajlarını kendilerinin yapması olarak görüyoruz. Sanıldığından çok daha kolay olan bu işlemlerin tamamen alıcılar tarafından yapılması ve demonte satış yapmamız, firmamızın daha çok sipariş almasına, ekip arkadaşlarımızın daha dikkatli olmasına ve marka olarak çok daha fazla kişiye ulaşmamıza olanak sağlıyor. Hem Türkiye hem de Avrupa’daki müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek başlıca misyonumuz. Avrupa sineklik sektöründe veya Almanya sineklik sektöründe Türkiye’de olduğu gibi geniş kitleler tarafından kullanılan sineklik sistemleri, üretiminin Türkiye’de daha ucuz olması nedeniyle Avrupa’daki fiyatlardan daha uyguna satılıyor. Ayrıca, anlaşmalı olduğumuz lojistik firmalarıyla siparişinizi uygun fiyatlara 10-15 gün içerisinde kapınıza kadar ulaştırıyoruz. Avrupa sineklik siparişi veya Almanya sineklik siparişi ile ilgili detaylı bilgi için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Kedi Sinekliği

Plise Sineklik

Stor Sineklik

Menteşeli Sineklik

kedi sinekliği çeşitleri

Almanya, Avrupa Sineklik Siparişi

Sineklik sistemleri kolay, hızlı montajı ve kullanırken sağladığı rahatlık gibi birçok avantajlı durumdan ötürü geniş kitleler tarafından tercih ediliyor. 10-20 dakika içerisinde kurulabilmesi ve kolayca yerinden çıkarılabilmesi insanlar için büyük rahatlık sağlıyor. Temizliği bir bez yardımıyla silinerek veya su döküp yıkanarak kısa sürede tamamlanabiliyor.
Pencere sistemlerinin üzerine monte edilmesi ile yer kaplamayan sineklik sistemleri, aynı zamanda kullanılmadığı zamanlarda kapalı bir şekilde tutularak uzun ömürlü kullanılabiliyor. Sineklik seçeneklerimiz Plise Sineklik, Stor Sineklik, Menteşeli Sineklik, Panjur Sinekliği, Kedi Sinekliği, Sürme Sineklik ve Sabit Sineklik modellerinden oluşmaktadır. Sineklik çeşitlerimizin hepsi farklı amaç ve alanlar için en ergonomik olacak şekilde üretilmektedir.

Sinekliklerimiz müşterilerimizin pencereleri için aldığı ölçülere göre özel üretilip 1-7 iş gününde kargoya teslim ediliyor. Müşterilerimiz sağladığımız bilgilerden yararlanarak ölçülerini doğru bir şekilde almalıdır çünkü sineklikler pencerelerin ölçülerine göre özel üretilir. Müşterilerimizin aldığı ölçü yanlış olduğu takdirde montaj tamamlanamaz veya sineklik sistemi düzgün çalışamaz. Sinekliklerin kurulumu ise “Nasıl Montaj Yapılır?” videolarıyla beraber kolayca tamamlanabilir.

Daha fazla detaylı bilgi için www.fullsineklik.com web sayfamızda bulunan iletişim bilgilerinden sorumlu destek ekibimizi arayabilir, sosyal medya hesaplarımıza (@fullsineklik) mesaj atabilir veya görüntülü destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.